Vloženo:
10. 4. 2024

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ubytovna AČR Pod Juliskou, Praha 6 - Dejvice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řídí a organizuje činností v oblasti úklidových služeb
  • provádí interní kontroly činnosti jednotlivých výkonných pracovníků, dodržování náplní činností a četností prováděných služeb
  • odpovídá za kvalitní výkon služeb pro klienta
  • navrhuje personální obsazení
  • vede evidenci docházky, včetně přesčasů, čerpání náhradního volna a dovolené
  • odpovídá za skladovou evidenci spotřebního a nespotřebního materiálu v rámci určené oblasti
  • vyřizuje podněty a stížnosti zákazníka (reklamace), komunikuje se zákazníkem i s podřízenými
  • zabezpečuje případné vícepráce dle požadavků objednatele

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:  střední odborné (vyučen/maturita)

POŽADAVKY: práce s PC, komunikační a organizační dovednosti, časová flexibilita, Řp sk. B, praxe na pozici

MZDA:  21 300 Kč/měsíc + bonusy

VÝHODY: možný zkrácený úvazek

KONTAKT:

Telefon: +420 734 240 502

Email: personalista@bryvecasta.cz

Reakce na pracovní nabídku Provozní technik úklidu Praha - pouze pro OZP

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: txt rtf pdf doc docx xls xlsx.